Ремонт крана та обладнання

На жаль, абсолютно надійного і» невбиваного ” обладнання досі не придумали. Всі механізми і електроніка з часом виходять з ладу, ламаються, перестають ефективно виконувати свої функції. Вантажопідйомні крани – не виняток.

Якщо на вашому промисловому об’єкті виникла необхідність проведення ремонтних робіт вантажопідйомних машин або кранів, рекомендуємо не витрачати час на пошуки майстрів, які можуть знов налагодити і запустити ваше обладнання, а відразу звертатися до кращим – найбільш досвідченим і відповідальним у цьому питанні. Наша команда кваліфікованих фахівців готова приступити до роботи після отримання експертного висновку про необхідність проведення ремонту або самостійно провести всі необхідні дослідження і скласти висновки про характер і обсяги майбутніх ремонтних робіт. Ми надамо нашому клієнту відомість дефектів, а також кошторис про вартість наших послуг з усунення тієї або іншої поломки.

У сферу діяльності ремонтної бригади зазвичай входить робота з металоконструкціями, механізмами та електрообладнанням кранів. По суті, ніщо не є винятком. Все обладнання підлягає ремонту. А те, що вже не підлягає відновлювальним роботам, необхідно замінити на нове. До слова, всі роботи, пов’язані з відновленням функцій кранового обладнання, регламентуються відповідними нормативними документами і держстандартами.

Ремонт не тільки дозволяє усунути несправності, але і оптимізувати роботу всіх елементів кранового обладнання. Як наслідок, працювати на майданчику стає безпечніше і продуктивніше. Тому, ремонтними роботами кранового обладнання не можна нехтувати, адже недбалість може обійтися вашому бізнесу занадто дорого. Важливо розуміти, що на час проведення ремонту або заміни, крани і супутні машини доведеться зупинити. Але чим злагодженіше і кваліфікованіше майстра, тим швидше ви введете в експлуатацію свої технічні потужності.

По закінченню ремонтних робіт, необхідно провести незалежне дослідження і технічну експертизу, яка підтвердить відповідність всіх параметрів обладнання відповідним нормам і ГОСТам. Тільки після підтвердження коректної роботи кранів і всіх складових елементів, обладнання можна починати експлуатувати в звичайному, штатному режимі.