Реконструкція вантажопідйомного обладнання

Якщо ваше підприємство опинилося в ситуації, коли вантажопідйомне обладнання не в змозі повною мірою виконувати свої функції або перестало справлятися з поточними робочими завданнями, розгляньте можливість реконструкції або реорганізації кранів і механізмів. До такого способу вирішення проблеми доцільно вдаватися, коли повне оновлення та заміна обладнання економічно невигідна або технічно неможлива. Адже іноді провести реконструкцію набагато дешевше, ніж купувати новий кран. А в наслідок модернізації, можна значно знизити витрату енергоресурсів або скорегувати технічні параметри обладнання – збільшити вантажопідйомність або продуктивність крана, збільшити термін експлуатації механіки або електроніки і т. д.

Основна мета реконструкції кранового обладнання-зміна початкових характеристик і параметрів машини. Наприклад, установка вантажозахоплювальних елементів або інший «апгрейд» обладнання – внесення змін в тип приводу, довжину прольоту крана або висоту підйому, збільшення вантажопідйомності, посилення надійності або стійкості обладнання, заміна двигуна, внесення коригування в такі параметри роботи обладнання, як швидкість і висота переміщення вантажу і т. д. Перехід з кабінного управління на дистанційне оновлення систем живлення устаткування, роботи з поліпшення основних характеристик кранів – все це дозволяє значно підвищити коефіцієнт корисної дії механізмів, знизити витрати і посилити дотримання стандартів безпеки праці на проммайданчику. Крім того, реорганізація роботи крана здатна збільшити прибутки і ефективно перерозподіляти зусилля, кваліфіковану робочу силу та енергоресурси.

Переобладнання, реконструкція і модернізація кранів повинна супроводжуватися веденням відповідної документації, а доцільність внесених змін – підтверджуватися відповідними експертними висновками. Але якщо ви залучите до справи досвідчених фахівців, клопоту з супровідною документацією у вас не виникне. Так само, як і сумнівів в якості внесених змін в параметри і характеристики кранового та вантажопідйомного обладнання.

За підсумками реконструкції вантажопідйомних машин та обладнання, проводяться налаштування, пуско-налагоджувальні роботи і необхідні дослідження, які підтверджують закінчення ремонтних робіт і дозволяють вводити техніку в активну експлуатацію в звичайному режимі. Всю модернізацію повинен прийняти не тільки замовник, але і технагляд, без укладення якого приступати до запуску кранів і вантажопідйомних механізмів неприпустимо.

Звернення до досвідчених фахівців, які мають практику в проведенні модернізації кранового обладнання, дозволить заощадити сили і час, а також гарантувати високу якість і ефективність проведених робіт. Вкладайтеся в розвиток свого бізнесу грамотно!