Проектування підкранових шляхів і проекти для кранового обладнання

При необхідності реорганізації робочого простору насамперед необхідно здійснити грамотне проектування. Така сфера діяльності, як вантажопідйомні роботи, не виняток. Склади і ангари, виробничі майданчики, а також кранове обладнання та підкранові шляхи, які потребують оновлення або переоснащення, спершу повинні бути спроектовані. Добре, якщо в цій справі ви можете покластися на досвід і професіоналізм надійних виконавців. Адже в такій справі не може бути промашки! Від цього залежить ефективність і безпека експлуатації підйомних і навантажувальних кранів.

Перш, ніж довіритися обраному виконавцю, переконайтеся, що над вашими завданнями буде працювати «правильний» конструкторський відділ, що включає в себе проектантів, технологів і конструкторів. Всі виконані проекти повинні строго відповідати діючим Дсту та іншим регламентуючим документам, інакше ви ризикуєте надалі зіткнутися з сумними наслідками такого недогляду.

Досвідчені майстри при виконанні реорганізації підкранових шляхів і обладнання, керуються чіткими критеріями якості – ергономічністю, безпекою та функціональністю. Іншими словами, після внесених змін, ви і ваші підлеглі відчуєте позитивну динаміку під час виконання повсякденних завдань – підвищення ефективності праці, оптимізацію всіх технологічних процесів та етапів роботи, підвищення норм безпеки, полегшення експлуатації обладнання і раціональне використання робочого простору.

Отже, які проекти доступні нашим замовникам? Це можуть бути робочі креслення, експлуатаційні інструкції, розрахунки міцності обладнання, проекти заземлення, складання проектів для оснащення вантажопідйомного обладнання з урахуванням різних конструкцій і модифікацій (проекти для підвісних або козлових кранів), переклад крана на радіоуправління з використанням електрокабелю, проектування комплектуючих – балок, возів, і цілих металоконструкцій кранів або кранових естакад. Одним словом, використовуючи грамотно складений точний проект, реорганізувати можна все!

З яких етапів складається робота над проектом? Перш за все, ви повинні визначитися з виконавцем, і підготувати для фахівців проектного відділу докладний технічного завдання. Далі, компанія повинна ретельно дослідити об’єкт, зробити виміри, дослідження, і виставити вам комерційну пропозицію. На цьому етапі зверніть увагу не тільки на вартість проекту, але і на встановлені терміни, характер проведених робіт, гарантії і т. д. Обов’язково узгодьте всі спірні моменти, докладно вкажіть свої переваги і не забудьте ще раз підкреслити специфіку своєї діяльності. Після остаточного узгодження, компанія-виконавець приступить до роботи над проектом оптимізації або реорганізації вашого підприємства. А вам залишиться тільки чекати результату