Переведення кранів на радіоуправління

Кожен хороший і практичний бізнесмен постійно знаходиться в пошуку оптимізації роботи свого підприємства. Якщо сфера вашої діяльності пов’язана з постійним веденням вантажно-розвантажувальних робіт, обов’язково розгляньте можливість переходу на радіоуправління крановим обладнанням.

Радіокерований кран стає безпечним, точним і «слухняним» механізмом, за допомогою якого можна здійснювати різні види робіт, не залучаючи кранівника. Дистанційне оперування вантажно-розвантажувальними процесами дозволяє постійно і з різних ракурсів контролювати переміщення вантажу.

Але найпривабливіше, перехід з традиційного управління на дистанційне, таїть в собі безліч переваг, які позитивно позначаються на швидкості і ефективності проведення вантаження або розвантаження.

Всі технологічні процеси стають більш контрольованими і безпечними. Полегшується контроль над ситуацією і маневреність крана, особливо на завантажених площах. Всі операційні процеси відбуваються в прискореному режимі, при цьому, без загрози збереження вантажу або обладнання. Підвищення продуктивності роботи досягається і за рахунок зниження кількості “порожніх” проходів крана.Досягається і значна економія на трудові витрати, адже ви не потребуєте послуг професійних і досвідчених кранівників, яких з кожним днем все менше і менше.
В нестандартных ситуациях (например, при одновременной работе двух механизмов), есть возможность синхронизировать разные типы радиоуправляемого оборудования и скорректировать их работу, в зависимости от характера проводимых работ.

В яких галузях використання радіокерованого крана є найбільш раціональним? По суті, в цьому питанні обмежень немає. Будівництво, логістика, виробництво, металургія, гірнича промисловість, інші галузі, пов’язані з залученням мостових, балкових, баштових або інших кранів, можуть бути переведені на використання віддаленого управління. При цьому, сам тип контролю над краном може відрізнятися.

Існує два основних типи дистанційного керування крановим обладнанням – за допомогою кнопкових пультів управління і джойстиків з командоаппаратом. На чому зупинити свій вибір – залежить від ваших технічних можливостей і специфіки обладнання. Врахуйте, перехід на радіоуправління, в будь-якому випадку, передбачає вузькопрофільний навчання і переорієнтацію ваших підлеглих, які будуть експлуатувати кран на віддаленому управлінні.

Крім того, обладнання на радіо оперуванні буде вимагати до себе більш уважного підходу, своєчасного ремонту і профілактичних робіт щоб уникнути поломок. Але, це, скоріше, нюанси роботи з радіокерованим краном, ніж серйозні недоліки.

Самостійний переклад кранового обладнання на радіоуправління за допомогою пультів може таїти в собі безліч «підводних каменів», незважаючи на уявну простоту процесу і відсутність серйозних перебудов механічного обладнання. Тому, довіряйте такі скрупульозні роботи професіоналам!

 

Перейти в каталог систем радіоуправління:
Системи радіоуправління