Монтаж, демонтаж, пусконалагоджувальні роботи та випробування вашого обладнання

При спорядженні промислового або виробничого об’єкта вантажопідйомними машинами, виконує цілий комплекс заходів, що включає в себе демонтаж старого обладнання, монтаж нових кранів, виконання пусконалагоджувальних робіт і проведення випробувань всього комплексу обладнання. Не ризикуйте власною безпекою, не втрачайте часу, довірте справу професіоналам. Тоді зможете отримати гарантовано відмінний результат і ввести в експлуатацію свої вантажопідйомні машини і крани в найкоротші терміни.

Специфіка монтажу кранів залежить від конфігурації обладнання та технічних завдань, на виконання яких орієнтований кран. Ввести в роботу мостовий, козлової, консольний або будь-який інший вид крана без залучення злагодженого і кваліфікованого колективу у вас не вийде. А в деяких ситуаціях буде потрібно ще й Спецтехніка. Ці нюанси необхідно прораховувати заздалегідь, щоб не вийшло непередбаченого простою в роботі і зриву термінів введення об’єкта в експлуатацію.

Демонтаж кранового обладнання виконують в тому випадку, якщо механізми підлягають заміні, ремонту, передислокації і т. д. Це – цілий комплекс заходів, виконувати які необхідно у відповідності з нормами безпеки, щоб не нашкодити працівникам. Існує певна послідовність дій, яка залежить від типу крана. Більш детальну інформацію з цього питання завжди можна отримати у компетентних фахівців, що володіють практичним досвідом виконання таких операцій.

Пусконалагоджувальні та випробувальні роботи проводяться після встановлення нового обладнання або за результатами проведеного ремонту. Основна функція пусконалагоджувальних робіт – скорегувати і синхронізувати роботу всіх систем крана, на практиці перевірити безпеку та «адекватність» експлуатації вантажопідйомного обладнання, переконатися у відсутності несправностей складових частин кранового обладнання.

В деяких ситуаціях потрібне виконання робіт по установці або розбиранню кранових естакад, наземних або надземних підкранових шляхів і т. д.

По завершенню установки і проведенню всіх пуско – налагоджувальних робіт, Ви отримаєте комплект дозвільної документації-копії дозволів на експлуатацію крана, акти обстеження обладнання, акти монтажу і технічні вимоги до експлуатації кранового обладнання та металоконструкцій. Будучи впевненим у коректній роботі кожного елемента і всього вантажопідйомного обладнання в цілому, ви можете бути спокійні і за свій персонал і за технічне оснащення підприємства. Але для того, щоб все сказане на папері відповідало дійсності, до проведення монтажних або пуско-налагоджувальних робіт варто залучити професіоналів.